Maandag 1 september

Pup – band kleur (vachtkleur, geslacht)Gewicht (gram)
1. Rood (zwarte ♀︎)5585 (+235)
2. Blauw (zwarte ♀︎)5810 (+240)
3. Roze (zwarte ♀︎)5440 (+165)
4. Wit (zwarte ♀︎)5350 (+175)
6. Oranje (zwarte ♂︎)5725 (+175)
7. Groen (witte ♂︎)5845 (+200)

Goeiemorgen…

Om 7:30 word ik wakker en de pups slapen nog, dus ik laat ze nog even lekker doezelen en bereid me voor op de ochtendroutine.
Om 8:00 gaan mijn partner en ik héél snel naar beneden en komt ook Mirthe aan. Heel snel laten we de pups los en doen de ochtendroutine. Daarna klets ik nog even lekker bij met Mirthe en om 10:00 is er rust.

Grappig: de pups waren gisteren niet zoveel aangekomen en vandaag dan weer wel. Maar ja, ze hebben vanochtend dan ook wel belachelijk veel gegeten. (Zelfs 3x bijgevuld :-0 !)

Om 10:30 even een powernap gedaan, zodat ik (als Joost en Ludwig er zijn) lekker wat kan doen.
Om 11:00 komen Joost en Ludwig, waarmee ik eerst even heb bijgeklets. Zij hebben de 3 honden uigelaten en de pups eten gegeven. Toen heb ik (helaas) tóch weer een powernap gedaan, had het kennelijk nodig 😉 .)
Dit keer hebben de pups weinig gegeten, vind je het gek na vanochtend?!? (Ben benieuwd wat ze vanavond doen met eten 😉 !)

Om 13:30 gaan Joost en Ludwig weg, ik bereid me voor op het bezoek van 14:30: de mogelijke pupkopers van Oranje ) ofwel Forrest.
14:30: de pupkopers (Wies en Joep) hebben ervaringen met honden, dit merk je aan alles. Een goed gesprek gehad met elkaar, waarin ik (in het kort) de vragenlijst heb doorgenomen: het voelde goed! Toen ik zakelijk werd, ik vroeg min of meer of ze wilden beslissen, bedacht ik al snel dat ik wel héél erg snel ging :-0 !! Dus we hebben overlegd dat ze morgen bellen met de beslissing en dan (bij een positief besluit natuurlijk) woensdag nog een keer langskomen.

Om 15:00 komen de eerste puppyknuffel kids al weer aan om naar de Uilenkamp te gaan. Wies en Joep vragen of ze mee mogen lopen om een betere indruk van Forrest te kunnen krijgen, want Forrest heeft tijdens hun bezoek éigenlijk alleen maar geslapen! Tuurlijk lopen ze lekker mee!
Het wandelen en spelen en terugdragen ging weer leuk en goed. (Ik moet wel Julia en Olivier een beetje in de gaten houden. Julia vindt het heel erg spannend, Olivier daarentegen juist weer niét!
De moeder van Julia en Olivier was zo lief om een petfles met water mee te nemen en een drinkbakje. Maar de pups vinden voornamelijk spelen met het bakje het leukst 😉 !!

Als we terugkomen van de Uilenkamp komt Yanniek even op bezoek om bij te kletsten én te pupknuffelen natuurlijk.
In het begin was het best ongemakkelijk, want ik had hem natuurlijk lang geleden voor het laatst gezien. Maar ja, het was leuk dat’ie er was,
Hans Stigt belde ondertussen óók nog even, óók omdat ik hem niet had teruggeappt na zijn berichtje(s). Ja zeg, ik heb meer te doen! Maar ja, hij leeft wél mee, zullen we maar zeggen!

Om 19:00 kwamen Julian en Maud nog even langs om op te passen, zodat ik kon eten. Mijn partner kwam thuis met een heel groot pakket die ze had opgehaald, dat pakket zat in een mega grote doos. Julian en Maud vroegen gelijk of ze van die doos een puppenhuis mochten maken, Tuurlijk mag dat, het was meteen óók mijn idee! Ik moest het natuurlijk wél superviseren. Ze hebben het heel goed en leuk gemaakt! Vooral Julian was heel erg inventief, Maud moest ik vooral in de gaten houden. (Die wil té graag een pup oppakken/vasthouden :-0 ! Aangezien ze tot 20:00 bij de pups mochten blijven, mochten zij de pups voeren.

De pups hebben nog even lekker gespeeld met het nieuwe huisje en zijn om 21:15 gaan slapen. Mijn partner heeft ze weer naar binnen gedragen, toen sliepen ze állemaal om 21:30!!! Naar bed!! (O nee, dagboek bijwerken!) (Nee, tóch maar naar bed!)

Tot de volgende…

Tags:

Comments are closed

Latest Comments